Kiralık villa

Kiralık villa

kiralık villa son yıllarda çok popüler hale gelen bir tatil şeklidir.Uzun yıllar otel tatili çok tercih edilmekteydi.Özellikle yurt dışından gelen misafirlerin çok tercih ettiği bir tatil şekli olan otel turizm'i 

Her şey dahil,Tam pansiyon,Yarım pansiyon ve Oda kahvaltı olarak 4'e ayrılmaktadır.Genellikle Ege ve Akdeniz bölgesinde yaygın olan Yıldızlı otel konsepti tatil köyleri olarak anılmaktadır.genellikle 1000 kişi ve üstü kapasiteli olan bu oteller uygun fiyatlı olmaları ve yemek hizmeti olması sebebiyle çok tercih edilmektedir.

Kiralık villa tatili son yıllarda çok tercih edilen bir tatil şeklidir.Özellikle özel havuz,jakuzi,sauna ve benzeri lüks seçeneklerin sunulduğu Villa tatilinde en önemli özellik havuz terasının korunaklı olmasıdır.

Kiralık Villalarda sunulan seçenekler;

Balayı Villaları

Muhafazakar Villalar

Jakuzili Villalar

Deniz Manzaralı Villalar

Saunalı Villlalar

Çocuk Havuzlu Villalar

Havuzu Isıtmalı Villalar

Ekonomik Villalar

Kiralık Villalarımız genellikle Antalya Kaş Kalkan bölgesinde yer almaktadır.Özellikle Kalkan beldesi 5000'den fazla Tatil Villası ile her yıl birçok misafir ağırlamaktadır.

Adalya Holiday sahip olduğu bir çok Kiralık villa ile her yıl yüzlerce misafiri ağırlamaktadır.Genellikle yerli turistlerin çok tercih ettiği bir acente olan Adalya Holiday  muhafazakar konsepti ile tesettürlü misafirlerinde tercih ettiği firmalardan birisidir.

Adalya Holiday Antalya Kaş Kalkan'da yer alan yerel firmalardan birisidir.