Türkiye'de Villa Kiralama

                                                       TÜRKİYE'DE VİLLA KİRALAMA

Bütün kış çalıştınız yoruldunuz; eee parada kazandınız peki şimdi ??

Haydi tatile gidelim :) 

Avrupa'da tatil deyince akla çoğunlukla Türkiye gelir.Sahip olduğu doğal güzellikler,çok eski medeniyetlere dayanan kültürü,yemekleri,misafirperverliği daima tüm dünyayı kendine hayran bırakmaktadır.Ülkemize her yıl Avrupa'dan ortalama 5 milyonun üzerinde turist gelmektedir.Son yıllarda döviz kurlarındaki artış yabancı turistleri memnun etmektedir.Fakat bu ayrıca fiyat artışınıda beraberinde getirmektedir.Özellikle otel fiyatlarındaki artış birçok Tatil severi etkilemiş ve yeni konaklama arayışı içine sokmuştur.Son yıllarda yeni bir konsept olan Villa kiralamak misafirlerin tüm isteklerini karşılamaktadır.Villa Tatili insanlara daha cazip gelmekte ve her yıl dahada fazla tercih edilemeye başlanmıştır.

Doğanın kalbinde ya da denizle bütünleşmiş villalar, tatilinize unutulmaz anılar katmak için sizleri bekliyor. Balayı çiftlerinin,çekirdek ailelerin ve kalabalık arkadaş gruplarının tercih ettiği bu villalar hem daha lüks hemde ucuzdur.

- lüks villalar 

- Denize yakın villalar

- Muhafazakar villalar(mutaassıp ailelere yönelik havuzu ve havuz teras dışarıdan görünmeyen villa)

-Doğa içerisinde villalar

-Balayı villaları 

-Isıtmalı havuz villaları(kış aylarında bile havuza girilebilen villalar)

-Saunalı villalar

gibi çeşitli villalar artık tatilcilerimizin daha huzurlu ve özel bir tatil geçirmesi için hizmet vermektedir.  Tatilciler artık otellerde 100,200 kişi ile aynı havuza girmek istemiyorlar, restoranlarda sıra beklemek istemiyorlar, kurallara ve kısıtlamalara maruz kalmak istemiyorlar.

Tatillerinde özgürce ve rahat bir şekilde tesisin bütün olanaklarından faydalanmak istiyorlar, Bu yüzden villa tatili, bir çok kişiye cazip geliyor.

Anahtarı sadece sizde ve kimse tarafından rahatsız edilmiyorsunuz. Tatilden başka ne isteyebiliriz ki. Villanızın bahçesinde çocuklarınıza ve size özel geniş yüzme havuzları mevcut. Villalarımız da plaja oldukça yakın oldukları için güne deniz ile başlamak için sadece bir adım atmanız yeterli :)

Antalya,Muğla,Bodrum,Marmaris,Göcek , Fethiye ,Kalkan , Kaş gibi popüler tatil noktalarında olan kiralık villalar tamamen size ait havuzu ile eğlenceli aktiviteler sunmaktadır. 

kalkan liman ile ilgili görsel sonucu

Sıkça Sorulan Sorular

Bize en çok sorulan sorulardan bir tanesi  villada yemek hizmeti var mıdır ?

Villalarımız'da yemek servisi yapılmamaktadır. Villalarımız tamamen size özeldir .Tam donanımlı olup yemek yapmanız için gerekli mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Sizde bunları kullanarak kendi damak tadınıza hitap eden yemekleri pişirebilirsiniz.

Dilerseniz villanızın önünde barbekü yapabilirsiniz. Ailenizle birlikte partiler düzenleyip eğlenebilirsiniz.Yemek pişirmek istemezseniz de yerleşim platformunuz restoran, cafe yada bar gibi tüm eğlence merkezlerine gidebilirsiniz. Dilerseniz dışarıdan yemek söyleyebilirsiniz.

Villalar Güvenlikli mi ?

Villalar günlük kontrol edilmekte ve havuz temizliği sağlanmaktadır.Her sabah erken saatlerde bahçe temizliği ve havuz temizliği yapılıp çöpler alınmaktadır.

Adalya Holiday Seyehat acentası 5 yıldır aktif hizmet veren Antalya Kaş Kalkan'da kurulmuş firmalardan biridir.

Tatil sektöründe güvenle sevgiyle geçen 5.yılımızda sizlere hizmet etmenin gururunu yaşamaktayız

                                                                                                         Şimdiden iyi tatiller (Adalya holiday) :)