Yaza Dair Herşey

 ÖZLENEN YAZ DA GELDİĞİNE GÖRE...

Yazın sıcağına, kumuna , güneşine hasret kalanlar olarak burdayız biz de. Her mevsimin kendine özgü güzellikleri var tabi ama güneş yüzünü gösterip insanın içini de dışında ısıtmaya başladıktan sonra yaz mevsiminin ayrı bir güzelliğinin olduğunu da hatırlatıyor bize.

Peki yaz mevsimini neler hatırlatıyor bize ? Ruhumuzu rengarenk boyayan güneşle beraber neler yapıyoruz ?

TATİL..! 

Kışın o uzun kasvetli ve covid-19 akşamlarından sonra, şöyle sıcacık bir yaz tatilini dört gözle bekliyorduk.Klasik olarak kendimizi deniz, kum , güneş üçlüsünün kollarına  atmak için sabırsızlanır olmuştuk. Artık yaz da yavaştan geldiğine göre güzel bir tatil planı yapabiliriz. Akdeniz,  ve Ege daha bir çok tatil bölgesi bizleri bekliyor.! Ege'den yana olanlara özel Antalya Turistlik ve Tarihi yerler yazımıza göz atabilirsiniz.

2020 Resmi Tatiller | Resmi Tatil Günleri Listesi


YAZ MEYVELERİ..!

Yaz gelir de , rengarenk, capcanlı meyveleri beraberinde getirmez mi ? Çilekler, erikler, karpuzlar ve daha neleri... Dondurmalardan tutun da tatlılara kadar birçok tarifte kullanılan bu harika meyveler sıcakta kaybettiğimiz su ve enerjiyi de bize veriyor.

Çilek Nedir? Faydaları Ve Zararları Nelerdir? - BirBes


EN Bİ SEVDİĞİMİZ: DONDURMA 

Evin minik bahçesinde yenen güzel bir akşam yemeğinden sonra çıkılan yürüyüşlerde yenilen dondurmanın tadı unutulur mu hiç. Kışın en fazla özlenilen yaz tadı arasında dondurmalar yer alıyor.

2017 Yılında Dondurma Kategorisinde Öne Çıkan İstatistikler ...

YAZ AŞIKLARI

Tatile gidildiğinde yaz aşıkları olmazsa olmaz. Herkesin vardır yarım kalan bir yaz aşkı hatta... Kısıtlı olan tatil sürenizde edindiğiniz arkadaşlıklar, hoşlantıların tadı var mıdır başka bir şeyde ?

Kumsalda aşkın izleri... ~ FOTOLOMOP

YAZIN KONAKLAYACAĞINIZ TATİL YERİ
Geniş ailelerden, arkadaş gruplarına ve kalabalık topluluklara kadar firmamızın sağlamış olduğu birçok tatil fırsatı sizleri bekliyor. Lüks kiralık villalarımızın arasında yer alan balayı villaları ve muhafazakar villalar, en çok tercih edilen evlerimizdendir. Hiçbir otel odasında bulamayacağınız özellikleri barındıran bu evler, huzur ve eğlenceyi bir arada barındırıyor. Geçireceğiniz kısa süreli tatilin uzun süre unutulamayacak anılara dönüşmesini sağlayacaktır. 
Lüksü ve ekonomikliği içinde barındıran bu yerler, ülkemizin en çok sevilen şehirlerinde ve tatil alanlarına inşa edilmiştir. Son yıllarda giderek yaygınlaşmaya başlayan bu tatil türü, otellerin kalabalık ve gütültülü ortamına karşı sakinliği vaat ediyor. Tatil beldelerinin farklı alanlarına inşa edilen bu yerleri tercih ederken özenle dikkat etmelisiniz. Yatak odası, banyo, oturma odası, havuz ve bahçe seçeneklerine göre fiyatlandırılan estetik görüntüsüyle yeni nesil tatilcilik anlayışına damga vurmuştur.Akdeniz ve Ege'nin en güzel alanlarında doğanın sesini dinleyerek bir tatil yapmak artık çok kolay...

LÜKS KİRALIK VİLLALARDA BULUNAN ÖZELLİKLER
Öncelikle hiçbir yerde bulamayacağınız ferahlığı, huzuru ve dinginliği size sunmaktadır. Kuş çıvıltılarıyla uyunmayı ve gece yıldızları seyrederek uyumayı vaat etmektedir. Denizden yüksek alanlarda gökyüzüne yakın uyumak gerçek oluyor. Rüyalarınızı süsleyecek evde birçok tatil cennetinde yerini almış vaziyette. Muhafazakar olan aileler ve gözden uzak yaşamak isteyenler içinde villalarımız bulunmaktadır. Bunların etrafı çiftlerle çevrili ve kapalı olup, sadece sevdiklerinizle vakit geçirmek için tasarlanmıştır. 
Lüks kiralık villalarımızın hepsi kendine has dokusu ve mimariyle tasarlanmıştır.Her birini gezdiğinizde farklı şeyler hissedeceksiniz. Orman manzaralı, denize sıfır, deniz manzaralı gibi çeşitli seçeneklerimiz mevcuttur.

                                                                       BU YIL YAZ ÇOK GÜZEL OLUCAK... :)
                                                                                                            ADALYA HOLİDAY